SAĞLAMER ENERJİ firması ne tür hizmetler vermektedir?

Şirketimiz tecrübeli ve profesyonel montaj ekiplerimiz dahilinde güneş enerjisi ile tarımsal sulama, on grid , of grid , öz tüketim, hibrit sistem rüzgar türbini kurulumu ve karavan için güneş enerjili sistemlerin kurulumlarını sağlamaktadır. E-ticaret imkanları sayesinde SAĞLAMER ENERJİ firmasından almış olduğunuz yenilenebilir enerji sistemlerinin kurulumlarını teknik personellerimiz ile sınırsız görüntülü destek hizmeti alarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Teknik Servis Hizmetlerimiz:

Kurulumunu sağladığımız yenilenebilir enerji sistemlerinizin firmamız sorumluluğunda 2 yıl garantisi vardır. Sistemlerde oluşan her türlü olumsuz durumda 24 saat içerisinde teknik servis hizmeti sağlamakta ve doğabilecek menfi durumlara hızlı , profesyonel çözümler sağlanmaktadır. SAĞLAMER ENERJİ kalite ve müşteri memnuniyetini bir ilke olarak benimsemiş,başarının ölçüsü kalitedir anlayışıyla, başarılı projeler ile gelişimde sürdürülebilirliği sağlamaktadır.

Hakkımızda

SAĞLAMER ENERJİ firması 2023 yılında hizmet vermeye başlayan merkez ofisi Eskişehir’de bulunan kurumsal bir yenilenebilir enerji firmasıdır. Profesyonel ve deneyimli ekipleri dahilinde İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye kaliteli ve güvenilir yenilenebilir enerji sistemlerinin satışını ve kurulumunu sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Hedefimiz hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde çevreye ve yeşil enerjiye sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

En doğru kalite ve fiyat oranlarını sağlayarak ,müşterilerimiz ve yatırımcılarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır .

Menü